Sigorta Arıza

Sigorta Arıza

Sigorta Arıza

Her nevi Sigorta Arıza  tamiratı ve tadilatı Esenyurt, Büyükçekmece, Avcılar, Bahçeşehir bölgelerinde usta personellerimiz tarafından 7/24 hizmetinizdeyiz.

Sigorta arızaları elektrik tesisatında çok büyük önem arz eden durumlardır. Zira sigortada meydana gelen arızalarelektronik cihazlarda zararlar meydana getirerek maddi zarara neden olabileceği gibi yangın ve elektrik kaçakları gibi durumları da meydana getirerek hem maddi hem manevi zarara neden olabilecek ciddi sorunlara da neden olabilirler.

Sigorta arızaları sigortanın amperinin elektrik tesisatının gerektirdiği voltajdan düşük ya da yüksek olmasından kaynaklı olabilir. Gereken gücün altında olması sürekli sigorta atmasına, elektrik kesintisine neden olur.Açık kalması için zorlamak da yangın çıkmasına neden olabilir.

Sigortanın gücünün elektrik tesisatının gerektirdiği voltajdan yüksek olması ise herhangi bir elektrik arızasında sigortanın açık kalmasını sağlar ve arıza tüm tesisatı etkileyerek ciddi sıkıntılar çıkarabilir. Sigorta eğer sürekli atarak elektrik kesintisine neden oluyorsa kesinlikle açık kalması için uğraşılmamalı Metropol Elektrik ile iletişime geçilmelidir. Profesyonel personellerimiz en kısa süre içerisinde adresinize ulaşarak arızayı gidereceklerdir.

Teklif Formu

Metropol Elektrik İletişim
Metropol Elektrik WhatsApp