Beylikdüzü

Beylikdüzü

Beylikdüzü bölgesinde profesyonel ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Beylikdüzü Elektrikçi hizmeti Metropol Elektrik tarafından sağlanmaktadır.

Beylikdüzü'nde Elektrikçi

Metropol elektrik Beylikdüzünde hizmet vermnekte olan Elektrik Terknik Servislerinin başında gelmektedir. 25 yıldan beridir Beylikdüzü ve çevresinde hizmet vermekte olup personel kadrosu profesyonel elektrikçilerden oluşmaktadır. Her nevi elektrik arızası için yerinde teknik servis hizmeti verilir. Beylikdüzü Elektrikçi denildiğinde akla gelen ilk firma olma özelliğini taşımaktadır.

Beylikdüzünde her mahalleye ve sokağa teknik servis hizmeti 7/24 Metropol Elektrik tarfından sağlanmaktadır. Yapılan her iş büyük özenle tamamlanmaktadır. Metropol elektrik uygun fiyatlarla hizmetlerini yerine getirmektedir. 

Metropol Elektrik hızlı servisiyle ön plandadır. Herhangi bir bakım veya arıza durumunda servislerimizle iletişime geçtiğinizde mümkün olan en kısa sürede adresinizde olunup yerinde servis hizmeti sağlanacaktır. Pofesyonel ekibimiz tarafından işlem gören her arıza kendi eşyamız gibi özenle onarılmaktadır. En büyük amacımız bize güvenen siz değerli müşterilerimizin memnuniyetinin sağlanmasıdır.

Teklif Formu

Metropol Elektrik İletişim
Metropol Elektrik WhatsApp